Back to listing

Town House in Manilva

299 000 € • 2 902 €/m² • 3 bed • 2 bath • area 103 m² • plot 40 m² • ref.# R5374774

Townhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La DuquesaTownhouse in La Duquesa

Are you interested in this property?

Make contact request