fbpx

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Verónica Castilla

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Lisää

Ola Danielsen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Lisää

Marjut Nordström

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Lisää

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strandproperties.com

Lisää

Emeli Göransson

Stylisti, sisustusarkkitehti

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Lisää

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strandproperties.com

Lisää

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Lisää

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Lisää

Miten voimme auttaa?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella keskittyen Marbellan alueeseen. Teemme tiivistä yhteistyötä asiakkaidemme kanssa. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?