fbpx

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Ola Danielsen

Vastgoedadviseur, Partner

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Verder

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Verder

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Verder

Marjut Nordström

Vastgoedadviseur, Partner

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Verder

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Verder

Verónica Castilla

Vastgoedadviseur, Partner

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Verder

Emeli Göransson

Stylist, BA in binnenhuisarchitectuur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Verder

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Vastgoedadvocaat van Strand Properties

info@strandproperties.com

Verder

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Verder

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Verder

Hoe kunnen we u van dienst zijn?

Vi selger eiendommer på hele Costa del Sol med fokus på Marbella og omegn. Vi arbeider tett sammen med våre kunder. Ta kontakt med oss eller bruk kontaktskjemaet under.

    In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?