fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on suomalaisomisteinen kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjassa. Tarjoamme ensiluokkaista palvelua asunnon ostajille, myyjille sekä rakennuttajille. Kokeneilla kiinteistönvälittäjillämme on vahva aluetuntemus ja palvelemme asiakkaitamme lähes 20 eri kielellä. Kauttamme löydät kaikki myynnissä olevat huoneistot, kiinteistöt ja muut kohteet Aurinkorannikolta, Malagasta sekä Mallorcalta. Asuntojen ostaminen ja myyminen on helppoa ja vaivatonta Strandin ammattitaitoisen ja kokeneen tiimin kanssa. Jos haaveenasi on asunto Espanjasta tai haluat myydä omistamasi asunnon, olemme täällä sinua varten.

Missä haluaisit asua?

Kohteet

MYYNNISSÄ

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Maarit Häkkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 80 36 62

maarit@strand.es

Lisää

Mikael Ortolanis

Kiinteistöneuvoja, osakas

+46 736 15 02 20

mikael@strand.es

Lisää

Natasha Valtonen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 45 3544770

natasha@strand.es

Lisää

Joonas Laitinen

Property Advisor, Partner, YKV

+358 40 830 2942

joonas@strand.es

Lisää

Elena Mäkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 40 0521646

elena@strand.es

Lisää

Michelle Bendel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 666 623172

michelle@strand.es

Lisää

Karen Oxlade

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 699 270 930

karen@strand.es

Lisää

Andrea Fernández

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 667 10 39 33

andrea@strand.es

Lisää

Jorge González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 80 06 72

jorge@strand.es

Lisää

Manuel Rodriguez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 664 027 450

manuel@strand.es

Lisää

Leticia Morga

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 633 433 005

leticia@strand.es

Lisää

Owen Burke

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 379 015

owen@strand.es

Lisää

Fia Addicks

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 644 596 099

fia@strand.es

Lisää

Stéphanie Debono

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623 04 74 85

stephanie@strand.es

Lisää

Mirela Fuentes

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Lisää

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Lisää

Marlo Lopez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Lisää

Javier Rosado

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623472148

javier@strand.es

Lisää

Veronica O’Shea

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 616888221

veronica@strand.es

Lisää

Beatriz Vaca Jiménez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Lisää

Kevin Andreasson

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strand.es

Lisää

Niina Kuusisaari

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Lisää

Emirhan Ansari

Kiinteistöneuvoja, osakas

+358505498619

emirhan@strand.es

Lisää

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strand.es

Lisää

Ana Tarazona

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Lisää

STRAND PROPERTIES

Intohimosta asumiseen ja designiin

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella sekä jatkossa myös Mallorcalla. Tarjoamme ensiluokkaista palvelua ja haluamme ylittää asiakkaidemme odotukset. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?