fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on suomalaisomisteinen kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjassa. Tarjoamme ensiluokkaista palvelua asunnon ostajille, myyjille sekä rakennuttajille. Kokeneilla kiinteistönvälittäjillämme on vahva aluetuntemus ja palvelemme asiakkaitamme lähes 20 eri kielellä. Kauttamme löydät kaikki myynnissä olevat huoneistot, kiinteistöt ja muut kohteet Aurinkorannikolta, Malagasta sekä Mallorcalta. Asuntojen ostaminen ja myyminen on helppoa ja vaivatonta Strandin ammattitaitoisen ja kokeneen tiimin kanssa. Jos haaveenasi on asunto Espanjasta tai haluat myydä omistamasi asunnon, olemme täällä sinua varten.

Missä haluaisit asua?

Kohteet

MYYNNISSÄ

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Lola González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 697 39 18 05

lola@strand.es

Lisää

Tomas Rogers

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 655 473 483

tomas@strand.es

Lisää

Julia Neuvonen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 691 74 03 51

julia@strand.es

Lisää

Johanna Pesonen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 695 33 36 34

johanna@strand.es

Lisää

Sissi Raffel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 61 66 60

sissi@strand.es

Lisää

Jordan Keaveney

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 622 33 66 02

jordan@strand.es

Lisää

Paul Radcliffe

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 639 729 892

paul@strand.es

Lisää

Frida Stendahl

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 638 344 294

frida.stendahl@strand.es

Lisää

Anne Kero

Property Advisor, Partner, LKV, LVV, KiAT

+358 44 5210564

anne.kero@strand.es

Lisää

Susana Guzmán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 696 853 316

susana.guzman@strand.es

Lisää

Marló Cabrera de Páiz

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 31 02 26

marlo.cabrera@strand.es

Lisää

Paloma Lopez Almansa

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34  626 217 673

paloma@strand.es

Lisää

Margit Meier

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 637 097 148

margit@strand.es

Lisää

Victoria Moretti

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 639 280 116

victoria@strand.es

Lisää

Yoichi Kato

Kiinteistöneuvoja, osakas

+46 70 140 45 00

kato@strand.es

Lisää

Linda Asker

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 858 504

linda@strand.es

Lisää

Roberto Ceres Campaña

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 625 66 34 53

roberto@strand.es

Lisää

Marie Lambert

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 615 07 88 54

marie@strand.es

Lisää

Anne Alice Saarikangas

Property Advisor, Partner, MBA

+34 619 278 021

anne@strand.es

Lisää

Pablo Darío Hermida

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623 201 797

pablo@strand.es

Lisää

Elina Rajamäki

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 620 95 19 90

elina@strand.es

Lisää

Natalia Coles

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 49 11 85

natalia@strand.es

Lisää

Amber Rathbone

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 607 250 884

amber@strand.es

Lisää

Carolina Alicia Levrero

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623 386 221

carolinalevrero@strand.es

Lisää

José Luis Palma

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 611 70 43 01

joseluis@strand.es

Lisää

Jose Gaitán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 693 70 23 13

jose@strand.es

Lisää

Marifé Ramírez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 607 86 72 08

marife@strand.es

Lisää

Natalya Bykova

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 634 807 277

natalya@strand.es

Lisää

Joe Byrne

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 694 44 85 59

joe@strand.es

Lisää

Rikke Bruun Jensen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 711 09 35 25

rikke@strand.es

Lisää

Katariina Salmelin

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 91 72 94

katariina@strand.es

Lisää

Charlotte Grundberg

Property Avisor, Partner

+34 695 30 26 87

charlotte@strand.es

Lisää

Erica Clee

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 711 053 248

erica@strand.es

Lisää

Macarena Paton

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 635 11 95 79

macarena@strand.es

Lisää

Angelique Van Luijn

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 852 188

angelique@strand.es

Lisää

Joan Morro

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 622 324 522

joan@strand.es

Lisää

Maca Aloy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 611692661

maca@strand.es

Lisää

Arto Ryynänen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 24 40 72

arto@strand.es

Lisää

Carolina Flores

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 93 25 27

carolina@strand.es

Lisää

Inma Guerrero

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 75 71 56

inma@strand.es

Lisää

Marc Cabrera

Property advisor, Partner

+34 699 02 35 47

marc@strand.es

Lisää

Juan Pablo Jazhal

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 380 199

juan@strand.es

Lisää

Liza Markert

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 11 23 82

liza@strand.es

Lisää

Emile Issa

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 44 29 80

emile@strand.es

Lisää

Caroline Sylfvander

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 613 241 313

caroline@strand.es

Lisää

Maarit Häkkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 20 12 10

maarit@strand.es

Lisää

Natasha Valtonen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 45 3544770

natasha@strand.es

Lisää

Joonas Laitinen

Property Advisor, Partner, YKV

+34 672 094 818

joonas@strand.es

Lisää

Elena Mäkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 654 693 870

elena@strand.es

Lisää

Michelle Bendel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 666 623172

michelle@strand.es

Lisää

Karen Oxlade

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 699 270 930

karen@strand.es

Lisää

Jorge González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 80 06 72

jorge@strand.es

Lisää

Manuel Rodriguez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 664 027 450

manuel@strand.es

Lisää

Owen Burke

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 379 015

owen@strand.es

Lisää

Mirela Fuentes

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Lisää

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Lisää

Marlo Lopez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Lisää

Javier Rosado

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623472148

javier@strand.es

Lisää

Beatriz Vaca Jiménez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Lisää

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strand.es

Lisää

Ana Tarazona

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Lisää

STRAND PROPERTIES

Intohimosta asumiseen ja designiin

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella sekä myös Mallorcalla. Tarjoamme ensiluokkaista palvelua ja haluamme ylittää asiakkaidemme odotukset. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Which language would you like to talk in with the realtor?