fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjan Marbellassa. Tarjoamme henkilökohtaista ja ensiluokkaista palvelua myynti- ja ostoasiakkaillemme. Kaikilla kiinteistöneuvojillamme on syvällinen ymmärrys Marbellan kiinteistömarkkinoista sekä useiden vuosien kokemus. Kauttamme löydät kaikki Costa del Solin alueen myytävät kohteet. Haluamme tehdä kiinteistön ostamisesta ja myymisestä asiakkaillemme mahdollisimman helppoa.

KOHTEET

MYYNNISSÄ

Villa in Marbella

7 500 000 €

Exquisite beachside villa fully refurbished that will stun you with its modern and dazzling finishes situated in an unbetable ultra prime location on Marbella's Golden Mile

504 m² · 5 BED · 5 BATH · 1163 m² tontti · #STRAND2040

Villa in Marbella

3 200 000 €

SMALL DEVELOPMENT OF THREE INDIVIDUAL CONTEMPORARY VILLAS IDEALLY LOCATED ON THE DOORSTEP OF PUERTO BANUS.

509 m² · 5 BED · 4 BATH · 999 m² tontti · #STRAND6554

Penthouse in Marbella

279 000 €

Sunny open-plan penthouse recently refurbished in the heart of the Golf Valley of Nueva Andalucía

120 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND2034

Semi Detached Villa in Marbella

1 602 000 €

Semi Detached Villa for sale in Marbella - Puerto Banus, Marbella

437 m² · 3 BED · 4 BATH · 71 m² tontti · #STRAND3021

Apartment in San Pedro de Alcantara

399 000 €

Lovely and bright apartment on the beach side close to everything

94 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND7009

Apartment in Marbella

1 295 000 €

STUNNING FIRST LINE BEACH APARTMENT, SPECTACULAR VIEWS, LOCATION AND SECURITY.

127 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5040

Apartment in Marbella

795 000 €

LIGHT AND SPACIOUS APARTMENT ON THE FRONT LINE IN PUERTO BANUS

145 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5039

Villa in Marbella

1 690 000 €

Alluring villa fully renovated in Los Naranjos Hill Club, a safe and peaceful gated residential complex of villas in Nueva Andalucia

220 m² · 4 BED · 4 BATH · 827 m² tontti · #STRAND2025

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Ola Danielsen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Lisää

Marjut Nordström

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Lisää

Verónica Castilla

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Lisää

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strandproperties.com

Lisää

Emeli Göransson

Stylisti, sisustusarkkitehti

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Lisää

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strandproperties.com

Lisää

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Lisää

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Lisää

STRAND PROPERTIES

Designin ja asumisen taito

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella keskittyen Marbellan alueeseen. Teemme tiivistä yhteistyötä asiakkaidemme kanssa. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?