fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjan Marbellassa. Tarjoamme henkilökohtaista ja ensiluokkaista palvelua myynti- ja ostoasiakkaillemme. Kaikilla kiinteistöneuvojillamme on syvällinen ymmärrys Marbellan kiinteistömarkkinoista sekä useiden vuosien kokemus. Kauttamme löydät kaikki Costa del Solin alueen myytävät kohteet. Haluamme tehdä kiinteistön ostamisesta ja myymisestä asiakkaillemme mahdollisimman helppoa.

KOHTEET

MYYNNISSÄ

Villa in Mijas Costa

1 000 000 €

Villa for sale in Cala de Mijas, Mijas Costa

232 m² · 4 BED · 3 BATH · 500 m² tontti · #STRAND1204

Apartment in Malaga

2 360 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1831

Apartment in Malaga

2 620 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1830

Apartment in Malaga

2 280 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1829

Apartment in Malaga

2 190 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1828

Apartment in Malaga

2 455 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1827

Apartment in Malaga

2 255 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1826

Apartment in Malaga

1 690 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

209 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1822

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Lisää

Ola Danielsen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Lisää

Verónica Castilla

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Lisää

Marjut Nordström

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Lisää

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Elaine

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Robert Bytner

Design Strand & Strand Rentals

+34 689 535 737

robert@strand.es

Lisää

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Lisää

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strand.es

Lisää

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Lisää

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Lisää

STRAND PROPERTIES

Designin ja asumisen taito

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella keskittyen Marbellan alueeseen. Teemme tiivistä yhteistyötä asiakkaidemme kanssa. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?