fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on suomalaisomisteinen kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjassa. Tarjoamme ensiluokkaista palvelua asunnon ostajille, myyjille sekä rakennuttajille. Kokeneilla kiinteistönvälittäjillämme on vahva aluetuntemus ja palvelemme asiakkaitamme lähes 20 eri kielellä. Kauttamme löydät kaikki myynnissä olevat huoneistot, kiinteistöt ja muut kohteet Aurinkorannikolta, Malagasta sekä Mallorcalta. Asuntojen ostaminen ja myyminen on helppoa ja vaivatonta Strandin ammattitaitoisen ja kokeneen tiimin kanssa. Jos haaveenasi on asunto Espanjasta tai haluat myydä omistamasi asunnon, olemme täällä sinua varten.

Missä haluaisit asua?

Kohteet

MYYNNISSÄ

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Sara Úbeda

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 633 585 878

sara@strand.es

Lisää

Marifé Ramírez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 607 86 72 08

marife@strand.es

Lisää

Natalya Bykova

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 634 807 277

natalya@strand.es

Lisää

Teodora Horvath

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 604 452 139

teodora@strand.es

Lisää

Joe Byrne

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 694 44 85 59

joe@strand.es

Lisää

Rikke Bruun Jensen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 711 09 35 25

rikke@strand.es

Lisää

Olga Kasimova

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 634 350 902

olga.kasimova@strand.es

Lisää

Katariina Salmelin

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 91 72 94

katariina@strand.es

Lisää

Tommy Hagen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+47 957 479 84

tommy@strand.es

Lisää

Robert Alvárez Johnsen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 609 64 83 69

robert@strand.es

Lisää

Charlotte Grundberg

Property Avisor, Partner

+34 695 30 26 87

charlotte@strand.es

Lisää

Erica Clee

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 711 053 248

erica@strand.es

Lisää

Macarena Paton

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 635 11 95 79

macarena@strand.es

Lisää

Angelique Van Luijn

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 852 188

angelique@strand.es

Lisää

Joan Morro

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 622 324 522

joan@strand.es

Lisää

Louis Abado

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 670 417 031

louis@strand.es

Lisää

Maca Aloy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 611692661

maca@strand.es

Lisää

Arto Ryynänen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 24 40 72

arto@strand.es

Lisää

Carolina Flores

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 93 25 27

carolina@strand.es

Lisää

Inma Guerrero

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 75 71 56

inma@strand.es

Lisää

Marc Cabrera

Property advisor, Partner

+34 699 02 35 47

marc@strand.es

Lisää

Juan Pablo Jazhal

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 380 199

juan@strand.es

Lisää

Liza Markert

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 11 23 82

liza@strand.es

Lisää

Andi Jahja

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 603 706 865

andi@strand.es

Lisää

Anne Staal

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 646 729 229

anne@strand.es

Lisää

Emile Issa

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 44 29 80

emile@strand.es

Lisää

Yulia Antonova

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 606 121 468

yulia@strand.es

Lisää

Caroline Sylfvander

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 613 241 313

caroline@strand.es

Lisää

Maarit Häkkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 80 36 62

maarit@strand.es

Lisää

Natasha Valtonen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 45 3544770

natasha@strand.es

Lisää

Joonas Laitinen

Property Advisor, Partner, YKV

+358 40 830 2942

joonas@strand.es

Lisää

Elena Mäkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 654 693 870

elena@strand.es

Lisää

Michelle Bendel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 666 623172

michelle@strand.es

Lisää

Karen Oxlade

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 699 270 930

karen@strand.es

Lisää

Jorge González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 80 06 72

jorge@strand.es

Lisää

Manuel Rodriguez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 664 027 450

manuel@strand.es

Lisää

Owen Burke

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 379 015

owen@strand.es

Lisää

Fia Addicks

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 644 596 099

fia@strand.es

Lisää

Mirela Fuentes

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Lisää

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Lisää

Marlo Lopez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Lisää

Javier Rosado

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623472148

javier@strand.es

Lisää

Veronica O’Shea

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 616888221

veronica@strand.es

Lisää

Beatriz Vaca Jiménez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Lisää

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strand.es

Lisää

Ana Tarazona

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Lisää

STRAND PROPERTIES

Intohimosta asumiseen ja designiin

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella sekä myös Mallorcalla. Tarjoamme ensiluokkaista palvelua ja haluamme ylittää asiakkaidemme odotukset. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Which language would you like to talk in with the realtor?