fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjan Marbellassa. Tarjoamme henkilökohtaista ja ensiluokkaista palvelua myynti- ja ostoasiakkaillemme. Kaikilla kiinteistöneuvojillamme on syvällinen ymmärrys Marbellan kiinteistömarkkinoista sekä useiden vuosien kokemus. Kauttamme löydät kaikki Costa del Solin alueen myytävät kohteet. Haluamme tehdä kiinteistön ostamisesta ja myymisestä asiakkaillemme mahdollisimman helppoa.

KOHTEET

MYYNNISSÄ

Apartment in Fuengirola

479 000 €

Not just a place to live...but a way of life!

166 m² · 3 BED · 0 BATH · #STRAND1925

Town House in Estepona

550 000 €

A superb opportunity to own a modern house on the beachfront of the New Golden Mile nestled between the popular and bustling towns of Estepona and San Pedro Alcantara. This property has undergone a total reformation and has been finished to a very high st

120 m² · 4 BED · 3 BATH · 216 m² tontti · #STRAND5036

Villa in Marbella

2 300 000 €

A spacious family home enjoying panoramic sea views

798 m² · 5 BED · 5 BATH · 1375 m² tontti · #STRAND7006

Villa in Estepona

2 350 000 €

Luxury modern villa in El Paraiso, Estepona

475 m² · 4 BED · 4 BATH · 1035 m² tontti · #STRAND1803

Penthouse in Estepona

2 290 000 €

Penthouse for sale in Estepona Playa, Estepona

164 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND3011

Villa in Marbella

2 650 000 €

Best views in Nueva Andalucia

446 m² · 5 BED · 5 BATH · #STRAND6001

Apartment in Estepona

1 950 000 €

Apartment for sale in Estepona

245 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1034

Apartment in Estepona

760 000 €

Apartment for sale in Estepona Playa, Estepona

96 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND1035

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Verónica Castilla

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Lisää

Marjut Nordström

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Ola Danielsen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Lisää

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strandproperties.com

Lisää

Emeli Göransson

Stylisti, sisustusarkkitehti

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Lisää

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strandproperties.com

Lisää

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Lisää

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Lisää

STRAND PROPERTIES

Designin ja asumisen taito

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella keskittyen Marbellan alueeseen. Teemme tiivistä yhteistyötä asiakkaidemme kanssa. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?