fbpx

TARINAMME

STRAND PROPERTIES

Strand Properties on kiinteistönvälitysyritys, joka toimii Espanjan Marbellassa. Tarjoamme henkilökohtaista ja ensiluokkaista palvelua myynti- ja ostoasiakkaillemme. Kaikilla kiinteistöneuvojillamme on syvällinen ymmärrys Marbellan kiinteistömarkkinoista sekä useiden vuosien kokemus. Kauttamme löydät kaikki Costa del Solin alueen myytävät kohteet. Haluamme tehdä kiinteistön ostamisesta ja myymisestä asiakkaillemme mahdollisimman helppoa.

Missä haluaisit asua?

Kohteet

MYYNNISSÄ

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Lisää

Verónica Castilla

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Lisää

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Lisää

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Lisää

Meet Felipe Martinez del Marmol Jiménez, real estate lawyer in our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strand.es

Lisää

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Lisää

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Lisää

STRAND PROPERTIES

Designin ja asumisen taito

Lue inspiroivista uutuuksista ja trendeistä muotoilun ja asumisen saralla.

Oletko myymässä tai ostamassa kiinteistöä?

Myymme kiinteistöjä koko Costa del Solin alueella keskittyen Marbellan alueeseen. Teemme tiivistä yhteistyötä asiakkaidemme kanssa. Voit ottaa meihin yhteyttä oheisella lomakkeella.

    Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?