fbpx

OSTA KANSSAMME

Onko sinulla haaveena loma-asunto tai koti Espanjasta? Suomea puhuvilla kiinteistönvälittäjillämme on pääsy tuhansiin kohteisiin ja he auttavat sinua mielellään löytämään juuri sen sinulle täydellisen asunnon.

Aloitamme prosessin haastattelulla, jossa kartoitamme tarpeesi ja odotuksesi. Sen jälkeen ehdotamme sinulle sopivia kohteita, ja palautteesi perusteella valitsemme niistä kiinnostavimmat kohteet, joita voit käydä katsomassa. Kuljetamme sinua myytäviin kohteisiin ja käymme näytöissä yhdessä.

Ota yhteyttä alla olevan lomakkeen kautta, sähköpostilla osoitteeseen info@strand.es tai puhelimitse +358400848920. Voit myös olla suoraan yhteyksissä kiinteistönvälittäjiimme. Lähetämme sinulle ensimmäiseksi kattavan oppaan, jossa on paljon hyödyllistä informaatiota asunnon ostamisesta Espanjasta.

Me Strandilla olemme palveluksessasi ja haluamme tehdä kaikkemme, että löydämme sinulle unelmiesi asunnon. Palvelumme on asunnonostajille maksuton.

Strandin asiakkaana saat myös useita rahanarvoisia etuja, kuten ilmaisen lakipalvelun (norm. 1% ostettavan asunnon hinnasta), alennuksia lukuisiin yhteistyökumppaneidemme tuotteisiin, kuten huonekaluihin, sisustustuotteisiin, Drop-altaisiin, Timberwise-lattioihin ym. Meiltä voit myös saada edullisesti apua sisustussuunnitteluun ja remontointiin. Järjestämme myös säännöllisesti upeita asiakastilaisuuksia, joihin kauttamme asunnon myyneet tai ostaneet asiakkaamme ovat aina tervetulleita.

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Kevin Andreasson

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strand.es

Lisää

Mikael Ortolanis

Kiinteistöneuvoja, osakas

+46 736 15 02 20

mikael@strand.es

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Lisää

Joonas Laitinen

Property Advisor, Partner, YKV

+358 40 830 2942

joonas@strand.es

Lisää

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Lisää

Owen Burke

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 379 015

owen@strand.es

Lisää

Ana Tarazona

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Stéphanie Debono

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623 04 74 85

stephanie@strand.es

Lisää

Karen Oxlade

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 699 270 930

karen@strand.es

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strand.es

Lisää

Andrea Fernández

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 667 10 39 33

andrea@strand.es

Lisää

Natasha Valtonen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 45 3544770

natasha@strand.es

Lisää

Michelle Bendel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 666 623172

michelle@strand.es

Lisää

Leticia Morga

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 633 433 005

leticia@strand.es

Lisää

Elena Mäkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 40 0521646

elena@strand.es

Lisää

Veronica O’Shea

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 616888221

veronica@strand.es

Lisää

Jorge González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 80 06 72

jorge@strand.es

Lisää

Javier Rosado

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623472148

javier@strand.es

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Lisää

Fia Addicks

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 644 596 099

fia@strand.es

Lisää

Maarit Häkkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 80 36 62

maarit@strand.es

Lisää

Marlo Lopez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Lisää

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Lisää

Beatriz Vaca Jiménez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Lisää

Niina Kuusisaari

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Lisää

Manuel Rodriguez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 664 027 450

manuel@strand.es

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Lisää

Mirela Fuentes

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Lisää

Emirhan Ansari

Kiinteistöneuvoja, osakas

+358505498619

emirhan@strand.es

Lisää

Ota yhteyttä

    Millä kielellä haluaisit asioida välittäjän kanssa?