fbpx

OSTA KANSSAMME

TUNNEMME MARBELLAN ALUEEN

Haaveena loma-asunto tai koti Espanjasta? Kiinteistöneuvojamme ovat palveluksessasi ja auttavat sinua löytämään unelmiesi kiinteistön Marbellan alueelta. Laajassa verkostossamme on kiinteistön omistajia, rakennuttajia ja toisia välittäjiä. Kiinteistöneuvojamme esittelevät sinulle kiinnostavia ja ainutlaatuisia kiinteistöjä Costa del Solin alueelta.

Aloitamme prosessin haastattelulla, jossa kartoitamme tarpeesi ja odotuksesi. Sen jälkeen esittelemme sinulle sopivia kohteita, ja palautteesi perusteella valitsemme niistä kiinnostavimmat kohteet, joita voit käydä katsomassa. Marbellan alueella kuljetamme sinua myytäviin kohteisiin ja käymme näytöissä yhdessä.

Myyjä maksaa välityspalkkion, joten palvelemme sinua ostoon asti ilmaiseksi.

HAASTATTELU JA TARPEIDEN KARTOITUS
  1. Lähetämme sinulle sähköpostin, jossa on toiveitasi vastaavia Strand Propertiesin kohteita, salaisia kohteita sekä yhteistyökumppaneidemme kohteita.
  2. Valitset, mitkä kohteet haluat nähdä, ja me järjestämme niihin näytöt.
  3. Tapaamme toimistollamme, tai voimme hakea sinut, jolloin sinun ei tarvitse itse ajella ympäriinsä. Me kuljetamme sinua päivän ajan.

Ota yhteyttä osoitteeseen info@strandproperties.com tai soita tai lähetä viesti kiinteistöneuvojillemme. Me olemme palveluksessasi. Löydetään yhdessä unelmiesi loma-asunto tai koti Espanjasta.

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strandproperties.com

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Lisää

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Emirhan Ansari

Property advisor, Partner

+358505498619

emirhan@strand.es

Lisää

Jaakko Jämsä

Project manager / Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Lisää

Miia Juntunen

Interior designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Lisää

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Lisää

Meet Felipe Martinez del Marmol Jiménez, real estate lawyer in our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strand.es

Lisää

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strand.es

Lisää

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Lisää