fbpx

OSTA KANSSAMME

TUNNEMME MARBELLAN ALUEEN

Kiinteistöneuvojamme ovat palveluksessasi ja auttavat sinua löytämään unelmiesi kiinteistön Marbellan alueelta. Laajassa verkostossamme on kiinteistön omistajia, rakennuttajia ja toisia välittäjiä. Kiinteistöneuvojamme esittelevät sinulle kiinnostavia ja ainutlaatuisia kiinteistöjä Costa del Solin alueelta.

Aloitamme prosessin haastattelulla, jossa kartoitamme tarpeesi ja odotuksesi. Sen jälkeen esittelemme sinulle sopivia kohteita, ja palautteesi perusteella valitsemme niistä kiinnostavimmat kohteet, joita voit käydä katsomassa. Marbellan alueella kuljetamme sinua ja käymme näytöissä yhdessä.

Myyjä maksaa välityspalkkion, joten palvelemme sinua ostoon asti ilmaiseksi.

HAASTATTELU JA TARPEIDEN KARTOITUS
  1. Lähetämme sinulle sähköpostin, jossa on toiveitasi vastaavia Strand Propertiesin kohteita, salaisia kohteita sekä yhteistyökumppaneidemme kohteita.
  2. Valitset, mitkä kohteet haluat nähdä, ja me järjestämme niihin näytöt.
  3. Tapaamme toimistollamme, tai voimme hakea sinut, jolloin sinun ei tarvitse itse ajella ympäriinsä. Me kuljetamme sinua päivän ajan.

Ota yhteyttä osoitteeseen info@strandproperties.com tai soita tai lähetä viesti kiinteistöneuvojillemme. Me olemme palveluksessasi.

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Angelo Collins

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Lisää

Marjut Nordström

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Lisää

Ola Danielsen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Lisää

Ana Tarazona

Conseillère immobilière, actionnaire

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Lisää

Verónica Castilla

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Lisää

Timo Maunula

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Lisää

Pilar Anguita

Graafinen suunnittelija

+34 670 642 052

pilar@strandproperties.com

Lisää

Emeli Göransson

Stylisti, sisustusarkkitehti

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Lisää

Elaine Newlands

Toimistopäällikkö

+34 676 901 519

elaine@strandproperties.com

Lisää

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Strand Propertiesin kiinteistöjuristi

info@strandproperties.com

Lisää

Sirena Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Lisää

Anssi Kiviranta

Yrittäjä, perustajaosakas

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Lisää