fbpx

OSTA KANSSAMME

Onko sinulla haaveena loma-asunto tai koti Espanjasta? Suomea puhuvilla kiinteistönvälittäjillämme on pääsy tuhansiin kohteisiin ja he auttavat sinua mielellään löytämään juuri sen sinulle täydellisen asunnon.

Aloitamme prosessin haastattelulla, jossa kartoitamme tarpeesi ja odotuksesi. Sen jälkeen ehdotamme sinulle sopivia kohteita, ja palautteesi perusteella valitsemme niistä kiinnostavimmat kohteet, joita voit käydä katsomassa. Kuljetamme sinua myytäviin kohteisiin ja käymme näytöissä yhdessä.

Ota yhteyttä alla olevan lomakkeen kautta, sähköpostilla osoitteeseen info@strand.es tai puhelimitse +358400848920. Voit myös olla suoraan yhteyksissä kiinteistönvälittäjiimme. Lähetämme sinulle ensimmäiseksi kattavan oppaan, jossa on paljon hyödyllistä informaatiota asunnon ostamisesta Espanjasta.

Me Strandilla olemme palveluksessasi ja haluamme tehdä kaikkemme, että löydämme sinulle unelmiesi asunnon. Palvelumme on asunnonostajille maksuton.

Strandin asiakkaana saat myös useita rahanarvoisia etuja, kuten ilmaisen lakipalvelun (norm. 1% ostettavan asunnon hinnasta), alennuksia lukuisiin yhteistyökumppaneidemme tuotteisiin, kuten huonekaluihin, sisustustuotteisiin, Drop-altaisiin, Timberwise-lattioihin ym. Meiltä voit myös saada edullisesti apua sisustussuunnitteluun ja remontointiin. Järjestämme myös säännöllisesti upeita asiakastilaisuuksia, joihin kauttamme asunnon myyneet tai ostaneet asiakkaamme ovat aina tervetulleita.

TIIMIMME

ENSILUOKKAISTA PALVELUA MEILTÄ SINULLE

Puerto Banus Marbella Office

Jose Gaitán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 693 70 23 13

jose@strand.es

Lisää

Margit Meier

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 637 097 148

margit@strand.es

Lisää

Anne Alice Saarikangas

Property Advisor, Partner, MBA

+34 619 278 021

anne@strand.es

Lisää

Cristina Galán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Lisää

Johanna Pesonen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 695 33 36 34

johanna@strand.es

Lisää

Marló Cabrera de Páiz

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 31 02 26

marlo.cabrera@strand.es

Lisää

Michelle Bendel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 666 623172

michelle@strand.es

Lisää

Lola González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 697 39 18 05

lola@strand.es

Lisää

José Luis Palma

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 611 70 43 01

joseluis@strand.es

Lisää

Emile Issa

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 44 29 80

emile@strand.es

Lisää

Marifé Ramírez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 607 86 72 08

marife@strand.es

Lisää

Sarah Conroy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Lisää

Paloma Lopez Almansa

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34  626 217 673

paloma@strand.es

Lisää

Natalya Bykova

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 634 807 277

natalya@strand.es

Lisää

Jordan Keaveney

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 622 33 66 02

jordan@strand.es

Lisää

Anna Gvozdeva

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 591 843

anna@strand.es

Lisää

Susana Guzmán

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 696 853 316

susana.guzman@strand.es

Lisää

Charlotte Grundberg

Property Avisor, Partner

+34 695 30 26 87

charlotte@strand.es

Lisää

Yoichi Kato

Kiinteistöneuvoja, osakas

+46 70 140 45 00

kato@strand.es

Lisää

Katariina Salmelin

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 91 72 94

katariina@strand.es

Lisää

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Lisää

Victoria Moretti

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 639 280 116

victoria@strand.es

Lisää

Sorin Mailat

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Lisää

Inma Guerrero

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 75 71 56

inma@strand.es

Lisää

Old Town Malaga Office

Marie Lambert

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 615 07 88 54

marie@strand.es

Lisää

Macarena Paton

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 635 11 95 79

macarena@strand.es

Lisää

Paul Radcliffe

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 639 729 892

paul@strand.es

Lisää

Mirela Fuentes

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Lisää

Marlo Lopez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Lisää

Julia Neuvonen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 691 74 03 51

julia@strand.es

Lisää

Joe Byrne

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 694 44 85 59

joe@strand.es

Lisää

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Lisää

Owen Burke

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 649 379 015

owen@strand.es

Lisää

Caroline Sylfvander

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 613 241 313

caroline@strand.es

Lisää

Beatriz Vaca Jiménez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Lisää

Carolina Flores

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 93 25 27

carolina@strand.es

Lisää

Roberto Ceres Campaña

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 625 66 34 53

roberto@strand.es

Lisää

Plaza Fuengirola Office

Joonas Laitinen

Property Advisor, Partner, YKV

+34 672 094 818

joonas@strand.es

Lisää

Elina Rajamäki

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 620 95 19 90

elina@strand.es

Lisää

Javier Rosado

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623472148

javier@strand.es

Lisää

Rikke Bruun Jensen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 711 09 35 25

rikke@strand.es

Lisää

Carolina Alicia Levrero

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623 386 221

carolinalevrero@strand.es

Lisää

Natasha Valtonen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+358 45 3544770

natasha@strand.es

Lisää

Arto Ryynänen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 629 24 40 72

arto@strand.es

Lisää

Manuel Rodriguez

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 664 027 450

manuel@strand.es

Lisää

Natalia Coles

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 49 11 85

natalia@strand.es

Lisää

Elena Mäkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas, LKV

+34 654 693 870

elena@strand.es

Lisää

Pablo Darío Hermida

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 623 201 797

pablo@strand.es

Lisää

Angelique Van Luijn

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 852 188

angelique@strand.es

Lisää

Erica Clee

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 711 053 248

erica@strand.es

Lisää

Maarit Häkkinen

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 722 20 12 10

maarit@strand.es

Lisää

Karen Oxlade

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 699 270 930

karen@strand.es

Lisää

Anne Kero

Property Advisor, Partner, LKV, LVV, KiAT

+358 44 5210564

anne.kero@strand.es

Lisää

Tomas Rogers

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 655 473 483

tomas@strand.es

Lisää

Jorge González

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 80 06 72

jorge@strand.es

Lisää

Mallorca Office

Sissi Raffel

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 656 61 66 60

sissi@strand.es

Lisää

Maca Aloy

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 611692661

maca@strand.es

Lisää

Frida Stendahl

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 638 344 294

frida.stendahl@strand.es

Lisää

Joan Morro

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 622 324 522

joan@strand.es

Lisää

Linda Asker

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 631 858 504

linda@strand.es

Lisää

Liza Markert

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 653 11 23 82

liza@strand.es

Lisää

Marc Cabrera

Property advisor, Partner

+34 699 02 35 47

marc@strand.es

Lisää

Juan Pablo Jazhal

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 663 380 199

juan@strand.es

Lisää

Amber Rathbone

Kiinteistöneuvoja, osakas

+34 607 250 884

amber@strand.es

Lisää

Strand Properties

Ota yhteyttä

    Which language would you like to talk in with the realtor?