fbpx

ONS VERHAAL

Strand Properties

Bij STRAND Properties zijn wij gespecialiseerd in vastgoeden in en rond Marbella (Spanje). Wij bieden al onze klanten een piekfijne en persoonlijke service aan, zowel de kopers als verkopers. Al onze makelaars hebben uitstekende kennis van zaken en jarenlange ervaring met vastgoeden in Marbella. Wij kunnen alle vastgoeden op de markt in Costa del Sol aanbieden en zullen alles doen om het proces zo soepel mogelijk voor u te maken.

Waar wilt u wonen?

Vastgoeden

Te koop

ONS TEAM

UITSTEKENDE SERVICE VAN ONS VOOR U

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strand.es

Verder

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Verder

Cristina Galán

Vastgoedadviseur, Partner

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Verder

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Verder

Javier Rosado

Vastgoedadviseur, Partner

+34 623472148

javier@strand.es

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strand.es

Verder

Beatriz Vaca Jiménez

Vastgoedadviseur, Partner

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Verder

Fia Addicks

Property advisor, Partner

+34 644 596 099

fia@strand.es

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strand.es

Verder

Veronica O’Shea

Vastgoedadviseur, Partner

+34 616888221

veronica@strand.es

Verder

Owen Burke

Vastgoedadviseur, Partner

+34 649 379 015

owen@strand.es

Verder

Sarah Conroy

Vastgoedadviseur, Partner

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Verder

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Verder

Mirela Fuentes

Vastgoedadviseur, Partner

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Verder

Niina Kuusisaari

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Verder

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strand.es

Verder

Stéphanie Debono

Vastgoedadviseur, Partner

+34 623 04 74 85

stephanie@strand.es

Verder

Emirhan Ansari

Vastgoedadviseur, Partner

+358505498619

emirhan@strand.es

Verder

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Verder

Marlo Lopez

Vastgoedadviseur, Partner

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Verder

Kevin Andreasson

Vastgoedadviseur, Partner

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strand.es

Verder

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Verder

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Verder

Pekka Halonen

Property advisor, Partner

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Verder

Carolina Montoya

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

carolina@strand.es

Verder

Borja Cruz Conde

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

borja@strand.es

Verder

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Office Manager

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Verder

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisch Designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Verder

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strand.es

Verder

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Verder

STRAND PROPERTIES

ART OF DESIGN AND LIVING

Lees inspirerende nieuwtjes over design and living

Bent u van plan om vastgoed te kopen of verkopen?

Wij verkopen vastgoeden in de hele Costa del Sol, met speciale focus op Marbella en directe omgeving. Wij werken nauw samen met onze klanten. Neem rechtstreeks contact met ons op of vul onderstaand formulier in.

    In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?