fbpx

ONS VERHAAL

Strand Properties

Bij STRAND Properties zijn wij gespecialiseerd in vastgoeden in en rond Marbella (Spanje). Wij bieden al onze klanten een piekfijne en persoonlijke service aan, zowel de kopers als verkopers. Al onze makelaars hebben uitstekende kennis van zaken en jarenlange ervaring met vastgoeden in Marbella. Wij kunnen alle vastgoeden op de markt in Costa del Sol aanbieden en zullen alles doen om het proces zo soepel mogelijk voor u te maken.

EIGENDOMMEN

Te koop

Villa in Mijas Costa

1 000 000 €

Villa for sale in Cala de Mijas, Mijas Costa

232 m² · 4 BED · 3 BATH · 500 m² perceel · #STRAND1204

Appartement in Malaga

2 360 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1831

Appartement in Malaga

2 620 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1830

Appartement in Malaga

2 280 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1829

Appartement in Malaga

2 190 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1828

Appartement in Malaga

2 455 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1827

Appartement in Malaga

2 255 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1826

Appartement in Malaga

1 690 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

209 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1822

ONS TEAM

UITSTEKENDE SERVICE VAN ONS VOOR U

Marjut Nordström

Vastgoedadviseur, Partner

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Verder

Verónica Castilla

Vastgoedadviseur, Partner

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Verder

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Verder

Sarah Conroy

Vastgoedadviseur, Partner

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Verder

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Verder

Ola Danielsen

Vastgoedadviseur, Partner

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Verder

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Verder

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Verder

Cristina Galán

Vastgoedadviseur, Partner

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Verder

Robert Bytner

Design Strand & Strand Rentals

+34 689 535 737

robert@strand.es

Verder

Pilar Anguita

Grafisch Designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Verder

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Vastgoedadvocaat van Strand Properties

info@strand.es

Verder

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Verder

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Verder

STRAND PROPERTIES

ART OF DESIGN AND LIVING

Lees inspirerende nieuwtjes over design and living

Bent u van plan om vastgoed te kopen of verkopen?

Wij verkopen vastgoeden in de hele Costa del Sol, met speciale focus op Marbella en directe omgeving. Wij werken nauw samen met onze klanten. Neem rechtstreeks contact met ons op of vul onderstaand formulier in.

    In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?