fbpx

ONS VERHAAL

Strand Properties

Bij STRAND Properties zijn wij gespecialiseerd in vastgoeden in en rond Marbella (Spanje). Wij bieden al onze klanten een piekfijne en persoonlijke service aan, zowel de kopers als verkopers. Al onze makelaars hebben uitstekende kennis van zaken en jarenlange ervaring met vastgoeden in Marbella. Wij kunnen alle vastgoeden op de markt in Costa del Sol aanbieden en zullen alles doen om het proces zo soepel mogelijk voor u te maken.

EIGENDOMMEN

Te koop

Appartement in Fuengirola

479 000 €

Not just a place to live...but a way of life!

166 m² · 3 BED · 0 BATH · #STRAND1925

Geschakeld huis in Estepona

550 000 €

A superb opportunity to own a modern house on the beachfront of the New Golden Mile nestled between the popular and bustling towns of Estepona and San Pedro Alcantara. This property has undergone a total reformation and has been finished to a very high st

120 m² · 4 BED · 3 BATH · 216 m² perceel · #STRAND5036

Villa in Marbella

2 300 000 €

A spacious family home enjoying panoramic sea views

798 m² · 5 BED · 5 BATH · 1375 m² perceel · #STRAND7006

Villa in Estepona

2 350 000 €

Luxury modern villa in El Paraiso, Estepona

475 m² · 4 BED · 4 BATH · 1035 m² perceel · #STRAND1803

Penthouse in Estepona

2 290 000 €

Penthouse for sale in Estepona Playa, Estepona

164 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND3011

Villa in Marbella

2 650 000 €

Best views in Nueva Andalucia

446 m² · 5 BED · 5 BATH · #STRAND6001

Appartement in Estepona

1 950 000 €

Apartment for sale in Estepona

245 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1034

Appartement in Estepona

760 000 €

Apartment for sale in Estepona Playa, Estepona

96 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND1035

ONS TEAM

UITSTEKENDE SERVICE VAN ONS VOOR U

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Verder

Marjut Nordström

Vastgoedadviseur, Partner

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Verder

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Verder

Ola Danielsen

Vastgoedadviseur, Partner

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Verder

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Verder

Verónica Castilla

Vastgoedadviseur, Partner

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Verder

Emeli Göransson

Stylist, BA in binnenhuisarchitectuur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Verder

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Vastgoedadvocaat van Strand Properties

info@strandproperties.com

Verder

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Verder

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Verder

STRAND PROPERTIES

ART OF DESIGN AND LIVING

Lees inspirerende nieuwtjes over design and living

Bent u van plan om vastgoed te kopen of verkopen?

Wij verkopen vastgoeden in de hele Costa del Sol, met speciale focus op Marbella en directe omgeving. Wij werken nauw samen met onze klanten. Neem rechtstreeks contact met ons op of vul onderstaand formulier in.

In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?