fbpx

ONS VERHAAL

Strand Properties

Bij STRAND Properties zijn wij gespecialiseerd in vastgoeden in en rond Marbella (Spanje). Wij bieden al onze klanten een piekfijne en persoonlijke service aan, zowel de kopers als verkopers. Al onze makelaars hebben uitstekende kennis van zaken en jarenlange ervaring met vastgoeden in Marbella. Wij kunnen alle vastgoeden op de markt in Costa del Sol aanbieden en zullen alles doen om het proces zo soepel mogelijk voor u te maken.

Waar wilt u wonen?

Vastgoeden

Te koop

ONS TEAM

UITSTEKENDE SERVICE VAN ONS VOOR U

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Verder

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Verder

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Verder

Cristina Galán

Vastgoedadviseur, Partner

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Verder

Verónica Castilla

Vastgoedadviseur, Partner

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Verder

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strandproperties.com

Verder

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Verder

Sarah Conroy

Vastgoedadviseur, Partner

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Verder

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisch Designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Verder

Meet Felipe Martinez del Marmol Jiménez, real estate lawyer in our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Vastgoedadvocaat van Strand Properties

info@strand.es

Verder

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Verder

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Verder

STRAND PROPERTIES

ART OF DESIGN AND LIVING

Lees inspirerende nieuwtjes over design and living

Bent u van plan om vastgoed te kopen of verkopen?

Wij verkopen vastgoeden in de hele Costa del Sol, met speciale focus op Marbella en directe omgeving. Wij werken nauw samen met onze klanten. Neem rechtstreeks contact met ons op of vul onderstaand formulier in.

    In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?