fbpx

ONS VERHAAL

Strand Properties

Bij STRAND Properties zijn wij gespecialiseerd in vastgoeden in en rond Marbella (Spanje). Wij bieden al onze klanten een piekfijne en persoonlijke service aan, zowel de kopers als verkopers. Al onze makelaars hebben uitstekende kennis van zaken en jarenlange ervaring met vastgoeden in Marbella. Wij kunnen alle vastgoeden op de markt in Costa del Sol aanbieden en zullen alles doen om het proces zo soepel mogelijk voor u te maken.

EIGENDOMMEN

Te koop

Villa in Marbella

7 500 000 €

Exquisite beachside villa fully refurbished that will stun you with its modern and dazzling finishes situated in an unbetable ultra prime location on Marbella's Golden Mile

504 m² · 5 BED · 5 BATH · 1163 m² perceel · #STRAND2040

Villa in Marbella

3 200 000 €

SMALL DEVELOPMENT OF THREE INDIVIDUAL CONTEMPORARY VILLAS IDEALLY LOCATED ON THE DOORSTEP OF PUERTO BANUS.

509 m² · 5 BED · 4 BATH · 999 m² perceel · #STRAND6554

Penthouse in Marbella

279 000 €

Sunny open-plan penthouse recently refurbished in the heart of the Golf Valley of Nueva Andalucía

120 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND2034

Half Vrijstaande Villa in Marbella

1 602 000 €

Semi Detached Villa for sale in Marbella - Puerto Banus, Marbella

437 m² · 3 BED · 4 BATH · 71 m² perceel · #STRAND3021

Appartement in San Pedro de Alcantara

399 000 €

Lovely and bright apartment on the beach side close to everything

94 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND7009

Appartement in Marbella

1 295 000 €

STUNNING FIRST LINE BEACH APARTMENT, SPECTACULAR VIEWS, LOCATION AND SECURITY.

127 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5040

Appartement in Marbella

795 000 €

LIGHT AND SPACIOUS APARTMENT ON THE FRONT LINE IN PUERTO BANUS

145 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5039

Villa in Marbella

1 690 000 €

Alluring villa fully renovated in Los Naranjos Hill Club, a safe and peaceful gated residential complex of villas in Nueva Andalucia

220 m² · 4 BED · 4 BATH · 827 m² perceel · #STRAND2025

ONS TEAM

UITSTEKENDE SERVICE VAN ONS VOOR U

Verónica Castilla

Vastgoedadviseur, Partner

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Verder

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Verder

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Verder

Marjut Nordström

Vastgoedadviseur, Partner

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Verder

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Verder

Ola Danielsen

Vastgoedadviseur, Partner

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Verder

Emeli Göransson

Stylist, BA in binnenhuisarchitectuur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Verder

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Vastgoedadvocaat van Strand Properties

info@strandproperties.com

Verder

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Verder

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Verder

STRAND PROPERTIES

ART OF DESIGN AND LIVING

Lees inspirerende nieuwtjes over design and living

Bent u van plan om vastgoed te kopen of verkopen?

Wij verkopen vastgoeden in de hele Costa del Sol, met speciale focus op Marbella en directe omgeving. Wij werken nauw samen met onze klanten. Neem rechtstreeks contact met ons op of vul onderstaand formulier in.

    In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?