fbpx

Koop via ons

WIJ KENNEN MARBELLA EN HAAR OMGEVING

Onze vastgoedadviseurs staan voor u klaar om samen met u het eigendom van uw dromen uit te kiezen in de omgeving van Marbella. Wij hebben een breed netwerk aan contacten met eigenaars, bouwers en andere makelaars. U krijgt van onze vastgoedadviseurs een relevante en unieke selectie aan eigendommen te zien in de hele Costa del Sol.

Ons proces begint met een gesprek en een analyse van uw behoeften en verwachtingen. Wij presenteren u een selectie van eigendommen en op basis van uw feedback distilleren wij hieruit een shortlist van relevante eigendommen om te bekijken. In Marbella zelf leiden wij u rond en doen we de viewings samen met u.

Onze commissie wordt betaald door de verkoper, dus totdat u het eigendom koopt, werken wij gratis voor u.

GESPREK & ANALYSE VAN UW BEHOEFTEN
  1. Wij sturen u een e-mail met matchende eigendommen, opgelijst door Strand Properties, geheime listings en collaboration listings.
  2. U kiest in welke eigendommen u interesse heeft en wij regelen de viewings voor u.
  3. Wij ontmoeten elkaar bij ons kantoor of wij pikken u op waar u verblijft, zodat u niet zelf hoeft rond te rijden. Wij zijn uw escort voor de dag.

Contacteer ons op info@strandproperties.com of bel/ sms onze vastgoedadviseurs rechtstreeks. Wij staan voor u klaar.

ONS TEAM

UITMUNTENDE SERVICE VAN ONS VOOR U

Ana Tarazona

Vastgoedadviseur, Partner

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Verder

Anna Gvozdeva

Vastgoedadviseur, Partner

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Verder

Timo Maunula

Vastgoedadviseur, Partner, Erkende vastgoedmakelaar

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Verder

Ola Danielsen

Vastgoedadviseur, Partner

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Verder

Marjut Nordström

Vastgoedadviseur, Partner

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Verder

Angelo Collins

Vastgoedadviseur, Partner

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Verder

Verónica Castilla

Vastgoedadviseur, Partner

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Verder

Sorin Mailat

Vastgoedadviseur, Partner

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Verder

Emeli Göransson

Stylist, BA in binnenhuisarchitectuur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Verder

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Vastgoedadvocaat van Strand Properties

info@strandproperties.com

Verder

Sirena Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Verder

Anssi Kiviranta

Ondernemer, Co-founder

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Verder

Wenst u een eigendom te kopen?

Wij werken nauw samen met onze klanten en gelieerde makelaars. Wij hebben toegang tot alle te koop aangeboden eigendommen in de Costa Del Sol.

    In welke taal wilt u communiceren met uw makelaar?