fbpx

KØB HOS OS

VI KENDER MARBELLA OG OMEGN

Vores ejendomsrådgivere hjælper dig gerne med at finde den perfekte drømmebolig fra Marbella-egnen. Vi har et bredt kontaktnetværk af ejere, bygherrer og andre mæglerkolleger. Du kan se et relevant og enestående udvalg af ejendomme over hele Solkysten med vores ejendomsrådgivere.

Processen indledes med et interview og en analyse af dine behov og forventninger. Derefter præsenteres et udvalg af ejendomme, og ud fra dine reaktioner skærer vi det ned til en kort liste over relevante ejendomme, der er værd at kigge på. Når det er i Marbella, ledsager vi dig på turen and besigtiger stederne sammen.

Наше комиссионное вознаграждение выплачивается продавцом, поэтому до самого момента покупки недвижимости мы работаем на вас бесплатно.

INTERVIEW OG ANALYSE AF DINE BEHOV
  1. Vi sender dig en e-mail med tilsvarende ejendomme, som er sat til salg hos Strand Properties, ejendomme sat til diskret salg og vores samarbejdspartneres ejendomme.
  2. Du vælger de ejendomme, du er interesseret i at kigge på, og så planlægger vi besigtigelserne af de ejendomme.
  3. Vi mødes på vores kontor, eller vi kan hente dig fra et aftalt sted, så du ikke selv behøver at køre rundt. Vi ledsager dig hele dagen.

Kontakt os via info@strandproperties.com eller ring eller send en besked til vores ejendomsrådgivere. Vi står til tjeneste.

Vores Team

EXCEPTIONEL SERVICE FRA OS TIL DIG

Ana Tarazona

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mere

Anna Gvozdeva

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mere

Marjut Nordström

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mere

Timo Maunula

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mere

Angelo Collins

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mere

Verónica Castilla

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mere

Sorin Mailat

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mere

Ola Danielsen

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mere

Emeli Göransson

Designer, BA i indendørsarkitektur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mere

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Ejendomsadvokat for Strand Properties

info@strandproperties.com

Mere

Sirena Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mere

Anssi Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mere