fbpx

KÖP MED OSS

VI KÄNNER MARBELLA OCH OMGIVNINGEN

Våra fastighetsrådgivare står till din tjänst och hjälper dig att hitta dina drömmars fastighet i Marbella-området. I vårt omfattande nätverk ingår ägare, byggherrar och andra mäklare från andra byråer. Med våra rådgivare får du se de mest intressanta och unika fastigheterna i hela Costa del Sol-regionen.

Vår process börjar med en intervju där vi kartlägger dina behov och förväntningar. Vi presenterar sedan ett urval av fastigheter, och beroende på din feedback väljer vi ut de mest relevanta för dig att besöka. I Marbella-området eskorterar vi dig och besöker visningarna tillsammans.

Försäljaren betalar mäklararvodet, så vi betjänar dig gratis tills du köper fastigheten.

INTERVJU OCH KARTLÄGGNING AV DINA BEHOV
  1. Vi skickar dig ett mejl med fastighetsobjekt som motsvarar dina önskemål. Objekten kan vara våra egna, hemliga, eller komma från våra partners.
  2. Du väljer vilka fastigheter du är intresserad av att se, och vi ordnar visningarna i dem.
  3. Vi träffas på vårt kontor eller hämtar dig med bil så att du inte behöver köra runt själv. Vi eskorterar dig för dagen.

Kontakta oss på info@strandproperties.com eller ring eller skicka meddelande till en av våra fastighetsrådgivare. Vi står till din tjänst.

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Sarah Conroy

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Mer

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strand.es

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Adela Giráldez Garcia

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 690 37 80 88

adela@strandproperties.com

Mer

Emirhan Ansari

Fastighetsrådgivare, delägare

+358505498619

emirhan@strand.es

Mer

Niina Kuusisaari

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+358 44 971 0750

niina@strandproperties.com

Mer

Veronica O’Shea

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 616888221

veronica@strand.es

Mer

Javier Rosado

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 623472148

javier@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Marlo Lopez

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 646 179 316

marlo@strandproperties.com

Mer

Kevin Andreasson

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strandproperties.com

Mer

Cristina Galán

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Beatriz Vaca Jiménez

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 687 680 556

beatriz@strandproperties.com

Mer

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Mer

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Mer

Pekka Halonen

Sales Designstrand.com, Property advisor

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Mer

Aida Lopez

Försäljningssupport

+34 656 456 039

aida@strandproperties.com

Mer

Carolina Montoya

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

carolina@strand.es

Mer

Borja Cruz Conde

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

borja@strand.es

Mer

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Kontorschef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mer

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer