fbpx

KÖP MED OSS

VI KÄNNER MARBELLA OCH OMGIVNINGEN

Våra fastighetsrådgivare står till din tjänst och hjälper dig att hitta dina drömmars fastighet i Marbella-området. I vårt omfattande nätverk ingår ägare, byggherrar och andra mäklare från andra byråer. Med våra rådgivare får du se de mest intressanta och unika fastigheterna i hela Costa del Sol-regionen.

Vår process börjar med en intervju där vi kartlägger dina behov och förväntningar. Vi presenterar sedan ett urval av fastigheter, och beroende på din feedback väljer vi ut de mest relevanta för dig att besöka. I Marbella-området eskorterar vi dig och besöker visningarna tillsammans.

Försäljaren betalar mäklararvodet, så vi betjänar dig gratis tills du köper fastigheten.

INTERVJU OCH KARTLÄGGNING AV DINA BEHOV
  1. Vi skickar dig ett mejl med fastighetsobjekt som motsvarar dina önskemål. Objekten kan vara våra egna, hemliga, eller komma från våra partners.
  2. Du väljer vilka fastigheter du är intresserad av att se, och vi ordnar visningarna i dem.
  3. Vi träffas på vårt kontor eller hämtar dig med bil så att du inte behöver köra runt själv. Vi eskorterar dig för dagen.

Kontakta oss på info@strandproperties.com eller ring eller skicka meddelande till en av våra fastighetsrådgivare. Vi står till din tjänst.

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Cristina Galán

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Marjut Nordström

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Sarah Conroy

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Elaine

Elaine Newlands

Kontorschef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mer

Emeli Göransson

Stylist, inredningsarkitekt

+46 738 410 015

emeli@strand.es

Mer

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Fastighetsjurist för Strand Properties

info@strand.es

Mer

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer