fbpx

KJØP MED OSS

VI KJENNER MARBELLA MED OMEGN

Våre eiendomsrådgivere står til rådighet for å bistå deg med å finne din perfekte drømmeeiendom i Marbella-området.  Vi har et bredt nettverk av eiere, byggere og andre meglere.  Du får muligheten til å se på et relevant og enestående utvalg av eiendommer på Costa del Sol- området med våre eiendomsrådgivere.

Prosessen starter med et intervju og en analyse av dine behov og forventninger. Du får deretter presentert et utvalg av eiendommer. Med din tilbakemelding innlemmes eiendommer relevante for visning på kortliste.  Til stede i Marbella vil vi ledsage deg og gå på visninger sammen.

Selgeren betaler vår kommisjon. Vi arbeider dermed gratis for deg inntil eiendommen er kjøpt.

INTERVJU & BEHOVSANALYSE
  1. Vi sender deg en e-post med passende eiendommer listet av Strand Properties, lagt ut på diskré salg og listet av samarbeidspartnere.
  2. Du bestemmer hvilke eiendommer du er interessert i å se nærmere på og vi setter opp et skjema for visning av de valgte eiendommene.
  3. Vi kan møte deg på vårt kontor eller hente deg der du er for at du ikke behøver å kjøre rundt. Vi vil ledsage deg hele dagen.

Ta kontakt med oss på info@strandproperties.com eller ring/send en melding til våre eiendomsrådgivere. Vi står til din tjeneste.

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Emirhan Ansari

Eiendomsrådgiver, medeier

+358505498619

emirhan@strand.es

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Marlo Lopez

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 646 179 316

marlo@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Adela Giráldez Garcia

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 690 37 80 88

adela@strandproperties.com

Mer

Sarah Conroy

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Veronica O’Shea

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 616888221

veronica@strand.es

Mer

Beatriz Vaca Jiménez

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 687 680 556

beatriz@strandproperties.com

Mer

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strand.es

Mer

Niina Kuusisaari

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+358 44 971 0750

niina@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Mer

Cristina Galán

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Javier Rosado

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 623472148

javier@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Mer

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Mer

Pekka Halonen

Sales Designstrand.com, Property advisor

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Mer

Carolina Montoya

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

carolina@strand.es

Mer

Borja Cruz Conde

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

borja@strand.es

Mer

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Kontorsjef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mer

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer