fbpx

KJØP MED OSS

VI KJENNER MARBELLA MED OMEGN

Våre eiendomsrådgivere står til rådighet for å bistå deg med å finne din perfekte drømmeeiendom i Marbella-området.  Vi har et bredt nettverk av eiere, byggere og andre meglere.  Du får muligheten til å se på et relevant og enestående utvalg av eiendommer på Costa del Sol- området med våre eiendomsrådgivere.

Prosessen starter med et intervju og en analyse av dine behov og forventninger. Du får deretter presentert et utvalg av eiendommer. Med din tilbakemelding innlemmes eiendommer relevante for visning på kortliste.  Til stede i Marbella vil vi ledsage deg og gå på visninger sammen.

Selgeren betaler vår kommisjon. Vi arbeider dermed gratis for deg inntil eiendommen er kjøpt.

INTERVJU & BEHOVSANALYSE
  1. Vi sender deg en e-post med passende eiendommer listet av Strand Properties, lagt ut på diskré salg og listet av samarbeidspartnere.
  2. Du bestemmer hvilke eiendommer du er interessert i å se nærmere på og vi setter opp et skjema for visning av de valgte eiendommene.
  3. Vi kan møte deg på vårt kontor eller hente deg der du er for at du ikke behøver å kjøre rundt. Vi vil ledsage deg hele dagen.

Ta kontakt med oss på info@strandproperties.com eller ring/send en melding til våre eiendomsrådgivere. Vi står til din tjeneste.

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Sarah Conroy

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Cristina Galán

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Marjut Nordström

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Elaine

Elaine Newlands

Kontorsjef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mer

Emeli Göransson

Stylist, interiørarkitekt

+46 738 410 015

emeli@strand.es

Mer

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Eiendomsjurist for Strand Properties

info@strand.es

Mer

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer