fbpx

VORES HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er et brand inden for ejendomsmægling, som opererer i den sydspanske by, Marbella. Vi yder personlig og førsteklasses service til vores sælgende og købende kunder. Alle vores ejendomsrådgivere har et indgående kendskab til og forståelse af ejendomsmarkedet her i Marbella med mange års erfaring. Vi har tilgang til alle de ejendomme, der er til salg på Costa del Sol – Solkysten. Vi vil gerne gøre processen med køb og salg af en ejendom så let som mulig for alle vores kunder.

EJENDOMME

Til Salg

Villa in Mijas Costa

1 000 000 €

Villa for sale in Cala de Mijas, Mijas Costa

232 m² · 4 BED · 3 BATH · 500 m² grund · #STRAND1204

Lejlighed in Malaga

2 360 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1831

Lejlighed in Malaga

2 620 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1830

Lejlighed in Malaga

2 280 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1829

Lejlighed in Malaga

2 190 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1828

Lejlighed in Malaga

2 455 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1827

Lejlighed in Malaga

2 255 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1826

Lejlighed in Malaga

1 690 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

209 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1822

VORES TEAM

EXCEPTIONEL SERVICE FRA OS TIL DIG

Cristina Galán

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mere

Marjut Nordström

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mere

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mere

Sorin Mailat

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mere

Sarah Conroy

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mere

Ana Tarazona

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mere

Angelo Collins

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mere

Ola Danielsen

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mere

Verónica Castilla

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mere

Timo Maunula

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mere

Anna Gvozdeva

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mere

Robert Bytner

Design Strand & Strand Rentals

+34 689 535 737

robert@strand.es

Mere

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mere

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Ejendomsadvokat for Strand Properties

info@strand.es

Mere

Sirena Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mere

Anssi Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mere

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOLIGKUNST

Læs inspirerende nyheder og se nye tendenser inden for design og boliger.

Skal du sælge eller købe en ejendom?

Vi sælger ejendomme over hele Solkysten koncentreret omkring Marbella og opland. Vi arbejder tæt sammen med vores kunder. Kontakt os eller benyt nedenstående kontaktformular.

    Hvilket sprog vil du gerne tale med ejendomsmægleren?