fbpx

VORES HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er et brand inden for ejendomsmægling, som opererer i den sydspanske by, Marbella. Vi yder personlig og førsteklasses service til vores sælgende og købende kunder. Alle vores ejendomsrådgivere har et indgående kendskab til og forståelse af ejendomsmarkedet her i Marbella med mange års erfaring. Vi har tilgang til alle de ejendomme, der er til salg på Costa del Sol – Solkysten. Vi vil gerne gøre processen med køb og salg af en ejendom så let som mulig for alle vores kunder.

EJENDOMME

Til Salg

Lejlighed in Fuengirola

479 000 €

Not just a place to live...but a way of life!

166 m² · 3 BED · 0 BATH · #STRAND1925

Byhus in Estepona

550 000 €

A superb opportunity to own a modern house on the beachfront of the New Golden Mile nestled between the popular and bustling towns of Estepona and San Pedro Alcantara. This property has undergone a total reformation and has been finished to a very high st

120 m² · 4 BED · 3 BATH · 216 m² grund · #STRAND5036

Villa in Marbella

2 300 000 €

A spacious family home enjoying panoramic sea views

798 m² · 5 BED · 5 BATH · 1375 m² grund · #STRAND7006

Villa in Estepona

2 350 000 €

Luxury modern villa in El Paraiso, Estepona

475 m² · 4 BED · 4 BATH · 1035 m² grund · #STRAND1803

Penthouse in Estepona

2 290 000 €

Penthouse for sale in Estepona Playa, Estepona

164 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND3011

Villa in Marbella

2 650 000 €

Best views in Nueva Andalucia

446 m² · 5 BED · 5 BATH · #STRAND6001

Lejlighed in Estepona

1 950 000 €

Apartment for sale in Estepona

245 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1034

Lejlighed in Estepona

760 000 €

Apartment for sale in Estepona Playa, Estepona

96 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND1035

VORES TEAM

EXCEPTIONEL SERVICE FRA OS TIL DIG

Anna Gvozdeva

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mere

Sorin Mailat

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mere

Angelo Collins

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mere

Ola Danielsen

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mere

Marjut Nordström

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mere

Verónica Castilla

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mere

Timo Maunula

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mere

Ana Tarazona

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mere

Emeli Göransson

Designer, BA i indendørsarkitektur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mere

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Ejendomsadvokat for Strand Properties

info@strandproperties.com

Mere

Sirena Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mere

Anssi Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mere

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOLIGKUNST

Læs inspirerende nyheder og se nye tendenser inden for design og boliger.

Skal du sælge eller købe en ejendom?

Vi sælger ejendomme over hele Solkysten koncentreret omkring Marbella og opland. Vi arbejder tæt sammen med vores kunder. Kontakt os eller benyt nedenstående kontaktformular.

Hvilket sprog vil du gerne tale med ejendomsmægleren?