fbpx

VORES HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er et brand inden for ejendomsmægling, som opererer i den sydspanske by, Marbella. Vi yder personlig og førsteklasses service til vores sælgende og købende kunder. Alle vores ejendomsrådgivere har et indgående kendskab til og forståelse af ejendomsmarkedet her i Marbella med mange års erfaring. Vi har tilgang til alle de ejendomme, der er til salg på Costa del Sol – Solkysten. Vi vil gerne gøre processen med køb og salg af en ejendom så let som mulig for alle vores kunder.

EJENDOMME

Til Salg

Villa in Marbella

7 500 000 €

Exquisite beachside villa fully refurbished that will stun you with its modern and dazzling finishes situated in an unbetable ultra prime location on Marbella's Golden Mile

504 m² · 5 BED · 5 BATH · 1163 m² grund · #STRAND2040

Villa in Marbella

3 200 000 €

SMALL DEVELOPMENT OF THREE INDIVIDUAL CONTEMPORARY VILLAS IDEALLY LOCATED ON THE DOORSTEP OF PUERTO BANUS.

509 m² · 5 BED · 4 BATH · 999 m² grund · #STRAND6554

Penthouse in Marbella

279 000 €

Sunny open-plan penthouse recently refurbished in the heart of the Golf Valley of Nueva Andalucía

120 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND2034

Semi-fritliggende villa in Marbella

1 602 000 €

Semi Detached Villa for sale in Marbella - Puerto Banus, Marbella

437 m² · 3 BED · 4 BATH · 71 m² grund · #STRAND3021

Lejlighed in San Pedro de Alcantara

399 000 €

Lovely and bright apartment on the beach side close to everything

94 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND7009

Lejlighed in Marbella

1 295 000 €

STUNNING FIRST LINE BEACH APARTMENT, SPECTACULAR VIEWS, LOCATION AND SECURITY.

127 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5040

Lejlighed in Marbella

795 000 €

LIGHT AND SPACIOUS APARTMENT ON THE FRONT LINE IN PUERTO BANUS

145 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5039

Villa in Marbella

1 690 000 €

Alluring villa fully renovated in Los Naranjos Hill Club, a safe and peaceful gated residential complex of villas in Nueva Andalucia

220 m² · 4 BED · 4 BATH · 827 m² grund · #STRAND2025

VORES TEAM

EXCEPTIONEL SERVICE FRA OS TIL DIG

Sorin Mailat

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mere

Timo Maunula

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mere

Verónica Castilla

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mere

Ola Danielsen

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mere

Anna Gvozdeva

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mere

Angelo Collins

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mere

Ana Tarazona

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mere

Marjut Nordström

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mere

Emeli Göransson

Designer, BA i indendørsarkitektur

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mere

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Ejendomsadvokat for Strand Properties

info@strandproperties.com

Mere

Sirena Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mere

Anssi Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mere

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOLIGKUNST

Læs inspirerende nyheder og se nye tendenser inden for design og boliger.

Skal du sælge eller købe en ejendom?

Vi sælger ejendomme over hele Solkysten koncentreret omkring Marbella og opland. Vi arbejder tæt sammen med vores kunder. Kontakt os eller benyt nedenstående kontaktformular.

    Hvilket sprog vil du gerne tale med ejendomsmægleren?