fbpx

VORES HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er et brand inden for ejendomsmægling, som opererer i den sydspanske by, Marbella. Vi yder personlig og førsteklasses service til vores sælgende og købende kunder. Alle vores ejendomsrådgivere har et indgående kendskab til og forståelse af ejendomsmarkedet her i Marbella med mange års erfaring. Vi har tilgang til alle de ejendomme, der er til salg på Costa del Sol – Solkysten. Vi vil gerne gøre processen med køb og salg af en ejendom så let som mulig for alle vores kunder.

Hvor vil du allerhelst bo?

Ejendomme

Til Salg

VORES TEAM

EXCEPTIONEL SERVICE FRA OS TIL DIG

Niina Kuusisaari

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Mere

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Mere

Javier Rosado

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 623472148

javier@strand.es

Mere

Sorin Mailat

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Mere

Beatriz Vaca Jiménez

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Mere

Anna Gvozdeva

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 656 591 843

anna@strand.es

Mere

Stéphanie Debono

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 623 04 74 85

stephanie@strand.es

Mere

Emirhan Ansari

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+358505498619

emirhan@strand.es

Mere

Timo Maunula

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Mere

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strand.es

Mere

Fia Addicks

Property advisor, Partner

+34 644 596 099

fia@strand.es

Mere

Veronica O’Shea

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 616888221

veronica@strand.es

Mere

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Mere

Owen Burke

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 649 379 015

owen@strand.es

Mere

Ana Tarazona

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 672 726 220

ana@strand.es

Mere

Kevin Andreasson

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strand.es

Mere

Marlo Lopez

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Mere

Mirela Fuentes

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Mere

Sarah Conroy

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Mere

Cristina Galán

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Mere

Angelo Collins

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 722 333 844

angelo@strand.es

Mere

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Mere

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Mere

Pekka Halonen

Property advisor, Partner

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Mere

Carolina Montoya

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

carolina@strand.es

Mere

Borja Cruz Conde

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

borja@strand.es

Mere

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Kontorchef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mere

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mere

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 556 055

sirena@strand.es

Mere

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mere

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOLIGKUNST

Læs inspirerende nyheder og se nye tendenser inden for design og boliger.

Skal du sælge eller købe en ejendom?

Vi sælger ejendomme over hele Solkysten koncentreret omkring Marbella og opland. Vi arbejder tæt sammen med vores kunder. Kontakt os eller benyt nedenstående kontaktformular.

    Hvilket sprog vil du gerne tale med ejendomsmægleren?