fbpx

VORES TEAM

EXCEPTIONEL SERVICE FRA OS TIL DIG

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strandproperties.com

Mere

Angelo Collins

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mere

Emirhan Ansari

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+358505498619

emirhan@strand.es

Mere

Sorin Mailat

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mere

Timo Maunula

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mere

Niina Kuusisaari

Ejendomsrådgiver, medindehaver, statsautoriseret ejendomsmægler

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Mere

Kevin Andreasson

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strandproperties.com

Mere

Cristina Galán

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mere

Anna Gvozdeva

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mere

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Mere

Sarah Conroy

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mere

Ana Tarazona

Ejendomsrådgiver, medindehaver

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mere

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Mere

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Mere

Pekka Halonen

Sales Designstrand.com, Property advisor

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Mere

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mere

Meet Felipe Martinez del Marmol Jiménez, real estate lawyer in our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Ejendomsadvokat for Strand Properties

info@strand.es

Mere

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mere

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Iværksætter, medstifter

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mere

Hvad kan vi hjælpe med?

Vi sælger ejendomme over hele Solkysten koncentreret omkring Marbella og opland. Vi arbejder tæt sammen med vores kunder. Kontakt os eller benyt nedenstående kontaktformular.

    Hvilket sprog vil du gerne tale med ejendomsmægleren?