fbpx

VÅR BERÄTTELSE

Strand Properties

Strand Properties är en fastighetsbyrå som verkar i Marbella, Spanien. Vi erbjuder personlig och förstklassig service både för våra säljande och köpande kunder. Alla våra fastighetsrådgivare känner och förstår fastighetsmarknaden i Marbella med flera års erfarenhet. Genom oss hittar du alla fastigheter till salu i Costa del Sol-regionen. Vi vill göra köp och försäljning av bostad så lätt som möjligt för våra kunder.

FASTIGHETER

Till Salu

Villa in Marbella

7 500 000 €

Exquisite beachside villa fully refurbished that will stun you with its modern and dazzling finishes situated in an unbetable ultra prime location on Marbella's Golden Mile

504 m² · 5 BED · 5 BATH · 1163 m² komplott · #STRAND2040

Villa in Marbella

3 200 000 €

SMALL DEVELOPMENT OF THREE INDIVIDUAL CONTEMPORARY VILLAS IDEALLY LOCATED ON THE DOORSTEP OF PUERTO BANUS.

509 m² · 5 BED · 4 BATH · 999 m² komplott · #STRAND6554

Takvåning in Marbella

279 000 €

Sunny open-plan penthouse recently refurbished in the heart of the Golf Valley of Nueva Andalucía

120 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND2034

Parvilla in Marbella

1 602 000 €

Semi Detached Villa for sale in Marbella - Puerto Banus, Marbella

437 m² · 3 BED · 4 BATH · 71 m² komplott · #STRAND3021

Lägenhet in San Pedro de Alcantara

399 000 €

Lovely and bright apartment on the beach side close to everything

94 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND7009

Lägenhet in Marbella

1 295 000 €

STUNNING FIRST LINE BEACH APARTMENT, SPECTACULAR VIEWS, LOCATION AND SECURITY.

127 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5040

Lägenhet in Marbella

795 000 €

LIGHT AND SPACIOUS APARTMENT ON THE FRONT LINE IN PUERTO BANUS

145 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5039

Villa in Marbella

1 690 000 €

Alluring villa fully renovated in Los Naranjos Hill Club, a safe and peaceful gated residential complex of villas in Nueva Andalucia

220 m² · 4 BED · 4 BATH · 827 m² komplott · #STRAND2025

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Ola Danielsen

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Marjut Nordström

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Emeli Göransson

Stylist, inredningsarkitekt

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Fastighetsjurist för Strand Properties

info@strandproperties.com

Mer

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGNKONST OCH LEVNADSKONST

Läs inspirerande nyheter och bekanta dig med nya trender inom design och boende.

Säljer du eller vill du köpa en fastighet?

Vi säljer fastigheter i hela Costa del Sol-regionen med fokus på Marbella och omgivningen. Vi samarbetar tätt med våra kunder. Du kan kontakta oss genom att fylla formuläret nedan.

    Vilket språk föredrar du att använda med din rådgivare?