fbpx

VÅR BERÄTTELSE

Strand Properties

Strand Properties är en fastighetsbyrå som verkar i Marbella, Spanien. Vi erbjuder personlig och förstklassig service både för våra säljande och köpande kunder. Alla våra fastighetsrådgivare känner och förstår fastighetsmarknaden i Marbella med flera års erfarenhet. Genom oss hittar du alla fastigheter till salu i Costa del Sol-regionen. Vi vill göra köp och försäljning av bostad så lätt som möjligt för våra kunder.

FASTIGHETER

Till Salu

Villa in Mijas Costa

1 000 000 €

Villa for sale in Cala de Mijas, Mijas Costa

232 m² · 4 BED · 3 BATH · 500 m² komplott · #STRAND1204

Lägenhet in Malaga

2 360 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1831

Lägenhet in Malaga

2 620 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1830

Lägenhet in Malaga

2 280 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1829

Lägenhet in Malaga

2 190 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1828

Lägenhet in Malaga

2 455 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1827

Lägenhet in Malaga

2 255 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1826

Lägenhet in Malaga

1 690 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

209 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1822

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Sarah Conroy

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Marjut Nordström

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Cristina Galán

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mer

Robert Bytner

Design Strand & Strand Rentals

+34 689 535 737

robert@strand.es

Mer

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Fastighetsjurist för Strand Properties

info@strand.es

Mer

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGNKONST OCH LEVNADSKONST

Läs inspirerande nyheter och bekanta dig med nya trender inom design och boende.

Säljer du eller vill du köpa en fastighet?

Vi säljer fastigheter i hela Costa del Sol-regionen med fokus på Marbella och omgivningen. Vi samarbetar tätt med våra kunder. Du kan kontakta oss genom att fylla formuläret nedan.

    Vilket språk föredrar du att använda med din rådgivare?