fbpx

VÅR BERÄTTELSE

Strand Properties

Strand Properties är en fastighetsbyrå som verkar i Marbella, Spanien. Vi erbjuder personlig och förstklassig service både för våra säljande och köpande kunder. Alla våra fastighetsrådgivare känner och förstår fastighetsmarknaden i Marbella med flera års erfarenhet. Genom oss hittar du alla fastigheter till salu i Costa del Sol-regionen. Vi vill göra köp och försäljning av bostad så lätt som möjligt för våra kunder.

FASTIGHETER

Till Salu

Villa in Estepona

2 350 000 €

Luxury modern villa in El Paraiso, Estepona

475 m² · 4 BED · 4 BATH · 1035 m² komplott · #STRAND1803

Villa in Marbella

2 650 000 €

Best views in Nueva Andalucia

446 m² · 5 BED · 5 BATH · #STRAND6001

Lägenhet in Estepona

760 000 €

Apartment for sale in Estepona Playa, Estepona

96 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND1035

Villa in Marbella

1 050 000 €

Frontline golf semi detached family villa of five bedrooms

361 m² · 5 BED · 5 BATH · 625 m² komplott · #STRAND2008

Lägenhet in Benahavis

249 000 €

Elegant apartment in Puerto del Almendro, Benahavis

106 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND8007

Hus in Benahavis

895 000 €

This fabulous and spacious townhouse is on three levels in the select urbanization of La Heredia, with wonderful views of the golf courses, Gibraltar, the African coastline and the mountains.

390 m² · 5 BED · 3 BATH · #STRAND5019

Villa in Marbella

1 595 000 €

Modern contemporary villa for sale in La Finca de Marbella, Rio Real, Marbella

329 m² · 3 BED · 3 BATH · 800 m² komplott · #STRAND4003

Villa in Marbella

3 750 000 €

Brand new villa wish amazing views

778 m² · 4 BED · 4 BATH · 1130 m² komplott · #STRAND6901

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Marjut Nordström

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Emeli Göransson

Stylist, inredningsarkitekt

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Fastighetsjurist för Strand Properties

info@strandproperties.com

Mer

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGNKONST OCH LEVNADSKONST

Läs inspirerande nyheter och bekanta dig med nya trender inom design och boende.

Säljer du eller vill du köpa en fastighet?

Vi säljer fastigheter i hela Costa del Sol-regionen med fokus på Marbella och omgivningen. Vi samarbetar tätt med våra kunder. Du kan kontakta oss genom att fylla formuläret nedan.

Vilket språk föredrar du att använda med din rådgivare?