fbpx

VÅR BERÄTTELSE

Strand Properties

Strand Properties är en fastighetsbyrå som verkar i Marbella, Spanien. Vi erbjuder personlig och förstklassig service både för våra säljande och köpande kunder. Alla våra fastighetsrådgivare känner och förstår fastighetsmarknaden i Marbella med flera års erfarenhet. Genom oss hittar du alla fastigheter till salu i Costa del Sol-regionen. Vi vill göra köp och försäljning av bostad så lätt som möjligt för våra kunder.

Var skulle du vilja bo?

Fastigheter

Till Salu

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Beatriz Vaca Jiménez

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Mer

Kevin Andreasson

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strand.es

Mer

Mirela Fuentes

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strand.es

Mer

Veronica O’Shea

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 616888221

veronica@strand.es

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strand.es

Mer

Cristina Galán

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Mer

Sarah Conroy

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Mer

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strand.es

Mer

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Mer

Marlo Lopez

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Mer

Stéphanie Debono

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 623 04 74 85

stephanie@strand.es

Mer

Owen Burke

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 649 379 015

owen@strand.es

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Mer

Javier Rosado

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 623472148

javier@strand.es

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Mer

Fia Addicks

Property advisor, Partner

+34 644 596 099

fia@strand.es

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Mer

Emirhan Ansari

Fastighetsrådgivare, delägare

+358505498619

emirhan@strand.es

Mer

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strand.es

Mer

Niina Kuusisaari

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Mer

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Mer

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Mer

Pekka Halonen

Property advisor, Partner

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Mer

Aida Lopez

Försäljningssupport

+34 656 456 039

aida@strand.es

Mer

Carolina Montoya

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

carolina@strand.es

Mer

Borja Cruz Conde

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

borja@strand.es

Mer

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Kontorschef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mer

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strand.es

Mer

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGNKONST OCH LEVNADSKONST

Läs inspirerande nyheter och bekanta dig med nya trender inom design och boende.

Säljer du eller vill du köpa en fastighet?

Vi säljer fastigheter i hela Costa del Sol-regionen med fokus på Marbella och omgivningen. Vi samarbetar tätt med våra kunder. Du kan kontakta oss genom att fylla formuläret nedan.

    Vilket språk föredrar du att använda med din rådgivare?