fbpx

VÅR BERÄTTELSE

Strand Properties

Strand Properties är en fastighetsbyrå som verkar i Marbella, Spanien. Vi erbjuder personlig och förstklassig service både för våra säljande och köpande kunder. Alla våra fastighetsrådgivare känner och förstår fastighetsmarknaden i Marbella med flera års erfarenhet. Genom oss hittar du alla fastigheter till salu i Costa del Sol-regionen. Vi vill göra köp och försäljning av bostad så lätt som möjligt för våra kunder.

Var skulle du vilja bo?

Fastigheter

Till Salu

VÅRT TEAM

EXCEPTIONELL SERVICE FRÅN OSS TILL DIG

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Sarah Conroy

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Cristina Galán

Fastighetsrådgivare, delägare

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Fastighetsrådgivare, delägare, certifierad fastighetsmäklare

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Meet Felipe Martinez del Marmol Jiménez, real estate lawyer in our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Fastighetsjurist för Strand Properties

info@strand.es

Mer

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Företagare, medgrundare

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGNKONST OCH LEVNADSKONST

Läs inspirerande nyheter och bekanta dig med nya trender inom design och boende.

Säljer du eller vill du köpa en fastighet?

Vi säljer fastigheter i hela Costa del Sol-regionen med fokus på Marbella och omgivningen. Vi samarbetar tätt med våra kunder. Du kan kontakta oss genom att fylla formuläret nedan.

    Vilket språk föredrar du att använda med din rådgivare?