fbpx

VÅR HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er en eiendomsmeglermerke med virksomhet i Marbella, Spania. Vi tilbyr personlig og fullkommen service til våre selgende og kjøpende kunder. Alle våre eiendomsrådgivere innehar etter mange års erfaring inngående kunnskap om og forståelse av eiendomsmarkedet her i Marbella. Vi har tilgang til alle eiendommer til salgs på Costa del Sol og omegn. Vi ønsker å gjøre prosessen for kjøp og salg av eiendom så lett som mulig for våre kunder.

Hvor kunne du godt tenke deg å bo?

Eiendommer

Til Salgs

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Cristina Galán

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Sarah Conroy

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mer

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Meet Felipe Martinez del Marmol Jiménez, real estate lawyer in our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Eiendomsjurist for Strand Properties

info@strand.es

Mer

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOKUNST

Les inspirerende nyheter og bli kjent med nye trender i design og bolig

Ønsker du å selge eller kjøpe eiendom?

Vi selger eiendommer på hele Costa del Sol med fokus på Marbella og omegn. Vi arbeider tett sammen med våre kunder. Ta kontakt med oss eller bruk kontaktskjemaet under.

    Hvilket språk ønsker du å snakke med eiendomsmegleren?