fbpx

VÅR HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er en eiendomsmeglermerke med virksomhet i Marbella, Spania. Vi tilbyr personlig og fullkommen service til våre selgende og kjøpende kunder. Alle våre eiendomsrådgivere innehar etter mange års erfaring inngående kunnskap om og forståelse av eiendomsmarkedet her i Marbella. Vi har tilgang til alle eiendommer til salgs på Costa del Sol og omegn. Vi ønsker å gjøre prosessen for kjøp og salg av eiendom så lett som mulig for våre kunder.

Hvor kunne du godt tenke deg å bo?

Eiendommer

Til Salgs

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Mirela Fuentes

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 682 69 65 79

mirela@strand.es

Mer

Kevin Andreasson

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 628 448 794 / +46 703468890

kevin@strand.es

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strand.es

Mer

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strand.es

Mer

Owen Burke

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 649 379 015

owen@strand.es

Mer

Emirhan Ansari

Eiendomsrådgiver, medeier

+358505498619

emirhan@strand.es

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strand.es

Mer

Adela Giráldez Garcia

Property Advisor, Architect, Partner

+34 690 37 80 88

adela@strand.es

Mer

Sarah Conroy

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 610 711 966

sarah@strand.es

Mer

Javier Rosado

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 623472148

javier@strand.es

Mer

Cristina Galán

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 652 662 363

cristina@strand.es

Mer

Veronica O’Shea

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 616888221

veronica@strand.es

Mer

Beatriz Vaca Jiménez

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 687 680 556

beatriz@strand.es

Mer

Alfie Chemaly

Property Advisor, Partner, Project management

+34 646 555 971

alfie@strand.es

Mer

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strand.es

Mer

Marlo Lopez

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 646 179 316

marlo@strand.es

Mer

Niina Kuusisaari

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+358 44 971 0750

niina@strand.es

Mer

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strand.es

Mer

Stéphanie Debono

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 623 04 74 85

stephanie@strand.es

Mer

Fia Addicks

Property advisor, Partner

+34 644 596 099

fia@strand.es

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strand.es

Mer

Jaakko Jämsä

Project Manager, Strand Renovation

+34 676901519

jaakko@strand.es

Mer

Miia Juntunen

Interior Designer, Photographer

+34676901519

miia@strand.es

Mer

Pekka Halonen

Property advisor, Partner

+358 50 545 2522

pekka@strand.es

Mer

Aida Lopez

Salgsstøtte

+34 656 456 039

aida@strand.es

Mer

Carolina Montoya

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

carolina@strand.es

Mer

Borja Cruz Conde

Real Estate Lawyer

+34 676 90 15 19

borja@strand.es

Mer

Meet Elaine Newlands from our team of experienced real estate professionals in Marbella, Spain.

Elaine Newlands

Kontorsjef

+34 676 901 519

elaine@strand.es

Mer

Meet Pilar Anguita from our team of experienced real estate agents in Marbella, Spain.

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Meet Sirena Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strand.es

Mer

Meet Anssi Kiviranta, co-founder of Strand Properties real estate brand, operating in Marbella, Spain's Costa del Sol.

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOKUNST

Les inspirerende nyheter og bli kjent med nye trender i design og bolig

Ønsker du å selge eller kjøpe eiendom?

Vi selger eiendommer på hele Costa del Sol med fokus på Marbella og omegn. Vi arbeider tett sammen med våre kunder. Ta kontakt med oss eller bruk kontaktskjemaet under.

    Hvilket språk ønsker du å snakke med eiendomsmegleren?