fbpx

VÅR HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er en eiendomsmeglermerke med virksomhet i Marbella, Spania. Vi tilbyr personlig og fullkommen service til våre selgende og kjøpende kunder. Alle våre eiendomsrådgivere innehar etter mange års erfaring inngående kunnskap om og forståelse av eiendomsmarkedet her i Marbella. Vi har tilgang til alle eiendommer til salgs på Costa del Sol og omegn. Vi ønsker å gjøre prosessen for kjøp og salg av eiendom så lett som mulig for våre kunder.

EIENDOMMER

Til Salgs

Villa in Marbella

7 500 000 €

Exquisite beachside villa fully refurbished that will stun you with its modern and dazzling finishes situated in an unbetable ultra prime location on Marbella's Golden Mile

504 m² · 5 BED · 5 BATH · 1163 m² plott · #STRAND2040

Villa in Marbella

3 200 000 €

SMALL DEVELOPMENT OF THREE INDIVIDUAL CONTEMPORARY VILLAS IDEALLY LOCATED ON THE DOORSTEP OF PUERTO BANUS.

509 m² · 5 BED · 4 BATH · 999 m² plott · #STRAND6554

Penthouse in Marbella

279 000 €

Sunny open-plan penthouse recently refurbished in the heart of the Golf Valley of Nueva Andalucía

120 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND2034

Semi Detached Villa in Marbella

1 602 000 €

Semi Detached Villa for sale in Marbella - Puerto Banus, Marbella

437 m² · 3 BED · 4 BATH · 71 m² plott · #STRAND3021

Apartment in San Pedro de Alcantara

399 000 €

Lovely and bright apartment on the beach side close to everything

94 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND7009

Apartment in Marbella

1 295 000 €

STUNNING FIRST LINE BEACH APARTMENT, SPECTACULAR VIEWS, LOCATION AND SECURITY.

127 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5040

Apartment in Marbella

795 000 €

LIGHT AND SPACIOUS APARTMENT ON THE FRONT LINE IN PUERTO BANUS

145 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND5039

Villa in Marbella

1 690 000 €

Alluring villa fully renovated in Los Naranjos Hill Club, a safe and peaceful gated residential complex of villas in Nueva Andalucia

220 m² · 4 BED · 4 BATH · 827 m² plott · #STRAND2025

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Verónica Castilla

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Marjut Nordström

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Emeli Göransson

Stylist, interiørarkitekt

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Eiendomsjurist for Strand Properties

info@strandproperties.com

Mer

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOKUNST

Les inspirerende nyheter og bli kjent med nye trender i design og bolig

Ønsker du å selge eller kjøpe eiendom?

Vi selger eiendommer på hele Costa del Sol med fokus på Marbella og omegn. Vi arbeider tett sammen med våre kunder. Ta kontakt med oss eller bruk kontaktskjemaet under.

    Hvilket språk ønsker du å snakke med eiendomsmegleren?