fbpx

VÅR HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er en eiendomsmeglermerke med virksomhet i Marbella, Spania. Vi tilbyr personlig og fullkommen service til våre selgende og kjøpende kunder. Alle våre eiendomsrådgivere innehar etter mange års erfaring inngående kunnskap om og forståelse av eiendomsmarkedet her i Marbella. Vi har tilgang til alle eiendommer til salgs på Costa del Sol og omegn. Vi ønsker å gjøre prosessen for kjøp og salg av eiendom så lett som mulig for våre kunder.

EIENDOMMER

Til Salgs

Villa in Estepona

2 350 000 €

Luxury modern villa in El Paraiso, Estepona

475 m² · 4 BED · 4 BATH · 1035 m² plott · #STRAND1803

Villa in Marbella

2 650 000 €

Best views in Nueva Andalucia

446 m² · 5 BED · 5 BATH · #STRAND6001

Apartment in Estepona

760 000 €

Apartment for sale in Estepona Playa, Estepona

96 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND1035

Villa in Marbella

1 050 000 €

Frontline golf semi detached family villa of five bedrooms

361 m² · 5 BED · 5 BATH · 625 m² plott · #STRAND2008

Apartment in Benahavis

249 000 €

Elegant apartment in Puerto del Almendro, Benahavis

106 m² · 2 BED · 2 BATH · #STRAND8007

House in Benahavis

895 000 €

This fabulous and spacious townhouse is on three levels in the select urbanization of La Heredia, with wonderful views of the golf courses, Gibraltar, the African coastline and the mountains.

390 m² · 5 BED · 3 BATH · #STRAND5019

Villa in Marbella

1 595 000 €

Modern contemporary villa for sale in La Finca de Marbella, Rio Real, Marbella

329 m² · 3 BED · 3 BATH · 800 m² plott · #STRAND4003

Villa in Marbella

3 750 000 €

Brand new villa wish amazing views

778 m² · 4 BED · 4 BATH · 1130 m² plott · #STRAND6901

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Marjut Nordström

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Emeli Göransson

Stylist, interiørarkitekt

+46 738 410 015

emeli@strandproperties.com

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Eiendomsjurist for Strand Properties

info@strandproperties.com

Mer

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strandproperties.com

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOKUNST

Les inspirerende nyheter og bli kjent med nye trender i design og bolig

Ønsker du å selge eller kjøpe eiendom?

Vi selger eiendommer på hele Costa del Sol med fokus på Marbella og omegn. Vi arbeider tett sammen med våre kunder. Ta kontakt med oss eller bruk kontaktskjemaet under.

Hvilket språk ønsker du å snakke med eiendomsmegleren?