fbpx

VÅR HISTORIE

Strand Properties

Strand Properties er en eiendomsmeglermerke med virksomhet i Marbella, Spania. Vi tilbyr personlig og fullkommen service til våre selgende og kjøpende kunder. Alle våre eiendomsrådgivere innehar etter mange års erfaring inngående kunnskap om og forståelse av eiendomsmarkedet her i Marbella. Vi har tilgang til alle eiendommer til salgs på Costa del Sol og omegn. Vi ønsker å gjøre prosessen for kjøp og salg av eiendom så lett som mulig for våre kunder.

EIENDOMMER

Til Salgs

Villa in Mijas Costa

1 000 000 €

Villa for sale in Cala de Mijas, Mijas Costa

232 m² · 4 BED · 3 BATH · 500 m² plott · #STRAND1204

Apartment in Malaga

2 360 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1831

Apartment in Malaga

2 620 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1830

Apartment in Malaga

2 280 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1829

Apartment in Malaga

2 190 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1828

Apartment in Malaga

2 455 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

302 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1827

Apartment in Malaga

2 255 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

267 m² · 4 BED · 3 BATH · #STRAND1826

Apartment in Malaga

1 690 000 €

Apatment in the Málaga Towers, new exclusive development in Málaga.

209 m² · 3 BED · 3 BATH · #STRAND1822

VÅR TEAM

EKSTRAORDINÆR SERVICE FRA OSS TIL DEG

Ana Tarazona

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 672 726 220

ana@strandproperties.com

Mer

Sarah Conroy

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 610 711 966

sarah@strandproperties.com

Mer

Sofia Nikamo

Property Advisor, Partner, YKV

+358 44 331 2154

sofia@strandproperties.com

Mer

Cristina Galán

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 652 662 363

cristina@strandproperties.com

Mer

Ola Danielsen

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 687 577 988

ola@strandproperties.com

Mer

Marjut Nordström

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 619 089 487

marjut@strandproperties.com

Mer

Timo Maunula

Eiendomsrådgiver, medeier, statsautorisert eiendomsmegler

+34 656 25 6626

timo@strandproperties.com

Mer

Sorin Mailat

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 630 893 029

sorin@strandproperties.com

Mer

Anna Gvozdeva

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 656 591 843

anna@strandproperties.com

Mer

Angelo Collins

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 722 333 844

angelo@strandproperties.com

Mer

Verónica Castilla

Eiendomsrådgiver, medeier

+34 663 033 259

veronica@strandproperties.com

Mer

Robert Bytner

Design Strand & Strand Rentals

+34 689 535 737

robert@strand.es

Mer

Pilar Anguita

Grafisk designer

+34 670 642 052

pilar@strand.es

Mer

Felipe Martínez del Marmol Jiménez

Eiendomsjurist for Strand Properties

info@strand.es

Mer

Sirena Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 556 055

sirena@strandproperties.com

Mer

Anssi Kiviranta

Entreprenør, grunnlegger og deleier

+34 659 65 70 94

anssi@strand.es

Mer

STRAND PROPERTIES

DESIGN- OG BOKUNST

Les inspirerende nyheter og bli kjent med nye trender i design og bolig

Ønsker du å selge eller kjøpe eiendom?

Vi selger eiendommer på hele Costa del Sol med fokus på Marbella og omegn. Vi arbeider tett sammen med våre kunder. Ta kontakt med oss eller bruk kontaktskjemaet under.

    Hvilket språk ønsker du å snakke med eiendomsmegleren?